Proč razítko Modico?Snad každý si vzpomíná na razítka s obrázky z první třídy. Nikdo nechtěl razítko kozlíka, protože znamenalo problémy. V dnešní době může problém nastat už i při obyčejné koupi razítka pro pracovní nebo osobní účely.

Spěcháte do práce, domů,… ale vy ztrácíte drahocenný čas ve frontě, abyste nakonec museli vyplnit dlouhé a složité objednávkové listy. Unavená prodavačka vám ani nevysvětlí, jaký je rozdíl mezi nejrůznějšími druhy, proto mávnete rukou, ať už hlavně máte všechno z krku. Omyl. Musíte si počkat. Týden nebo dva… ale za příplatek bude vyrobeno do tří dnů. Pak si pro něj dojděte znovu do prodejny. Pokud se vám zdá tenhle varianta poněkud nešťastná, existuje vhodnější alternativa. Razítka na počkání.

Výroba razítek není již žádné tajemství, jedná se o jednoduchý princip, který se stále znovu inovuje. Chcete běžné kancelářské razítko, rychleschnoucí nebo velkoplošné? Nechcete často měnit polštářek? Nebaví vás zaschlá nebo zasekávající se razítka? Modico poskytuje 7 let záruku proti zaschnutí a až 15.000 kvalitních otisků s jedním polštářkem. Navíc razítka neobsahují otáčecí mechanismus, tudíž nemůže docházet k zaseknutí. Další nespornou výhodou je design a využití poznatků z ergonomie, které zkvalitňují a ulehčují lidskou práci. S čekáním nebo vyzvednutím si také nemusíte dělat starosti, protože dodání je do 24 hodin a doprava je zdarma.

Razítka nemusí být pouze pro úřední účely, protože existují i ryze grafické varianty, které ocení nejen děti. Máte nějakou fotku, kresbu, logo, … které byste chtěli nechat zvěčnit? Tohle je skvělý a jednoduchý způsob! Návrhy si totiž můžete vytvořit sami. Formulář razítka online navádí srozumitelně krok po kroku, takže to zvládne každý. Výhodou je, že si vše můžete promyslet z klidu vašeho domova, takže přesně víte, co si objednáváte.

Vždyť razítko může být i hračka!