Přírodní kosmetika Pure FijiPřírodní kosmetika Pure Fiji

přírodní kosmetika značky Pure Fiji pochází ze souostroví Fiji. Je vyrobena ručně původními obyvateli. Jejím základem je panenský kokosový olej, výtažky z tropických květin a ovoce a směs exotických oříšků. Její receptura je po více než dva tisíce let předávána z generace na generaci. Pure Fiji je ryze přírodní kosmetika, obsahuje pouze rostlinné výtažky z Fiji.

Extra panenský olej používaný při výrobě produktů Pure Fiji je jedním z nejefektivnějších hydratačních produktů přírody, je lisovaný za studena a proto si uchovává vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A, B, C, E. Svým složením se navíc velmi blíží lidské pokožce a proto je velmi dobře snášen i citlivou a alergickou pletí a je pokožkou velice snadno, rychle a beze zbytku absorbován. Vitamín A podporuje obnovu buněčné struktury a spolu s vitamínem C stimuluje tvorbu kolagenu, takže zpomaluje stárnutí kůže. Vitamín E napomáhá hojení kožních vad a poškození jako jsou jizvy, spáleniny, ekzémy a pigmentové skvrny. Tyto vitamíny spolu s další mi živinami jsou díky hluboce hydratačním vlastnostem tohoto oleje dodány právě tam, kde je jich nejvíc potřeba. Proto přírodní kosmetika Pure Fiji nepřináší pokožce jen okamžitou úlevu, ale také ji při pravidelném používání hojí, obnovuje a nezanedbatelně zvyšuje její obranyschopnost, což je důležité pro celý organismus.

přírodní kosmetika Pure Fiji také pracuje s krystalky cukru získaného z cukrové třtiny. Právě takto získané krystalky obsahují přírodní alfa hydroxid, který má schopnost odstranit odumřelé kožní buňky. To umožňuje výstavbu nové kožní tkáně. Také uvolňuje zanesené póry, pak může pokožka lépe dýchat.

Další oblíbenou surovinou Pure Fiji je výtažek ze stromu Dilo. Dilo má unikátní schopnost stimulovat vlastní regenerační systém pokožky. A právě proto je široce využíván jako tradiční okamžitá pomoc na regeneraci pokožky především po spálení sluncem, píchnutí hmyzem, holení, depilaci ale také na opary, akné, ekzémy, vyrážky, záněty kůže, pro léčbu suché pokožky. Pure Fiji vyrábí výživnou směs olejů z rostliny Dilo a panenského kokosu lisovaného studeným procesem spolu s výtažky z Aloe Vera a rostliny Passionflower, která výrazně urychlí hojení a revitalizuje pleť.