Přírodní kosmetika La ChèvrePřírodní kosmetika značky La Chèvre

Základem přípravků La Chèvre jsou složky kozího mléka vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Jedná se o unikátní recepturu. přírodní kosmetika La Chèvre zaručuje maximální zklidnění pleti a minimální alergické reakce. Náročné klinické testování navíc potvrdilo vhodnost jejich použití i pro citlivou pleť a také pro alergiky, psoriatiky a atopiky.

Pro La Chèvre je charakteristické, že jde téměř výhradně o účinné přírodní látky a minimální množství látek chemických. Tato přírodní kosmetika je založena na syrovátce, tuku nebo tvarohu z kozího mléka, což je jedinečný biologický systém prvků a látek bohatý na přírodní antioxidanty, který chrání pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí, zabraňuje jejímu vysušování a zpomaluje její stárnutí.

Proč se La Chèvre rozhodla založit své přípravky právě na kozím mléku? Protože obsahuje velké množství účinných látek známých jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Pro kosmetické účely je nejúčinnější mléko rozdělit na tři již dříve zmiňované složky – na syrovátku, tuk a tvaroh. Přičemž nejlépe jsou využitelné syrovátka a tuk.
Jak tato přírodní kosmetika funguje, vysvětluje výrobce: „Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.“

Přírodní kosmetika této značky má tak vynikající účinky také proto, že obsahuje rostlinné extrakty a extrakty z mořských řas, bohatých na enzymy, vitaminy, fosfolipidy, minerální látky a stopové prvky. Tyto složky pleť revitalizují, ozdravují a omlazují.

přírodní kosmetika La Chèvre nabízí řadu péče o krásu celého těla, řadu základní výživy a ochrany pleti, řadu aktivní ochrany pokožky při opalování, řadu „nová energie pro pokožku“, řadu pro péči o mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné a řadu péče o dětskou pokožku od kojeneckého věku.