Pracovní plošinyPotřebujete pracovní plošinu, ale nevyplatí se Vám pořídit si zcela nový stroj? Využijte nabídky firmy STATECH s.r.o., která nabízí nejen prodej, ale i možnost zapůjčení použitých strojů. Všechny plošiny fungují jako nové, jsou staré maximálně 5 let a prochází pravidelnými technickými prohlídkami. Než si plošinu zakoupíte nebo se rozhodnete pro její zapůjčení, budou Vám připraveny k dispozici všechny důležité informace, které Vám napomohou ke správnému rozhodnutí. Na stavební plošiny firmy STATECH s.r.o se můžete kdykoli a naprosto spolehnout. Tak proč zbytečně vyhazovat spoustu peněz za drahé, nové stroje, když můžete mít stroje stejně kvalitní, ale výrazně levnější?

Zakoupit nebo půjčit si můžete tyto použité stroje:

  1. Samohybné nůžkové plošiny (GS 1532, GS 2032, GS 2646, Compact 10, GS 3268 RT, GS 3246, Compact 12, Compact 12DX, GS 4390RT, H 15 SX, H 18 SX , GS 5390 RT)
  2. Kloubové samohybné plošiny (AJP 300, DINO 112, Z45-25 JRT)
  3. Teleskopické plošiny
  4. Přívěsné plošiny
  5. Manipulátory
  6. Personální plošiny.

Firma STATECH také navíc poskytuje veškerý servis plošin prováděný odborným, kvalifikovaným personálem a navíc také možnost odkoupit různé náhradní díly plošiny. Na požádání Vám firma může zasílat novinky přímo na Váš email, stačí si o tuto službu na stránkách firmy zažádat – v příslušné kolonce vyplnit svou emailovou adresu a vybrat si, jak často chcete být o novinkách informováni. Jestli-že máte nějaký dotaz, nebo Vám něco není zcela jasné, obraťe se na firmu STATECH, vyplňte na jejich webových stránkách své jméno, telefon a zaměstnanci firmy Vás budou sami co nejdříve kontaktovat.

Spolehlivost, informace, nezávadnost, kvalifikovaný personál a hlavně výborný stav všech pracovních plošin Vám zaručuje firma STATECH s.r.o.,

se sídlem: Počapelská 346, 227 01 Dolní Beřkovice.