Posuvné brány do garáží a jiných prostorPosuvné brány se využívají jako efektivní vrata do garáží, skladů a dalších objektů. Hlavní výhodou pro kterou jsou posuvné brány tak oblíbené je jednoduchost a automatika otevírání. Není již třeba při návratu z práce vystupovat, hledat klíče a manuálně bránu otevřít. Stačí stisknout tlačítko na ovladači rovnou z automobilu aby se brána otevřela. Posuvné brány obsahují elektrické pohony, které brány navíjí do stran v případě že jde o posuvná vrata na úrovni plotu. Jestliže jde o bránu do garáže a podobného objektu, bývá brána řešena tak, že je navíjena směrem nahoru a ke stropu. Díky tomuto způsobu navíjení je šetřeno místo v garáži a využit prázdný prostor u stropu. V případě výpadku elektrické energie a nebo poruše zařízení je možné použít kliku pro manuální otevření vrat.

Je ideální vjezdová vrata do garáže instalovat ještě před omítnutím a malováním garáže a nebo vjezdové místnosti. Při instalaci bude třeba bránu ukotvit jak ve vjezdovém prostoru, tak na stropě místnosti. Instalace brány je pro profesionální firmu Lomax otázkou několika dnů. Společnost Lomax působí v České republice již více jak 20 let a je v Česku také největším výrobcem garážových vrat. Vrata a brány od Lomax mohou být vyrobeny v několika možných konstrukcích. Jsou to například úzké lamely, vrata bez prolisu a s prolisem, vrata s reliéfními kazetami a nebo nepravidelné kazety. Na výběr je z 2500 barev garážových vrat, například imitace dřeva. Díky vlastní výrobě má Lomax k dispozici náhradní díly pro každá vrata. Není tedy problém zajistit rychlý servis a použití originálních náhradních dílů pro již nainstalovaná vrata.

Jestliže byste rádi využili služeb Lomax, velkou výhodou této české firmy s dvacetiletou historií je to, že vypracování návrhu a ceny je zdarma. Ne každý vjezd má stejné rozměry, spíše naopak by se dalo říci že každý vjezd je jiný. Z tohoto důvodu je vhodné mít za sebou firmu Lomax, která vyrobí a nainstaluje posuvná garážová vrata na míru.