Posílání SMS Zdarma na jiné úrovniPosílání SMS Zdarma z internetu se stalo běžnou součástí našich životů, ať už kvůli úsporám financí, nebo pohodlnějšímu psaní na klávesnici počítače. Od doby vzniku této služby se však mnohé změnilo. Zda k lepšímu se dozvíte, pokud budete číst dále. ….

Osobně tuto službu také hojně využívám, protože mám velký okruh přátel, kteří mají různé operátory. Pár jich má T-Mobile, někteří zase využívají Vodafone a nemohu také opomenout přátele využívajících služeb O2. Kritická situace nastane, v případě, kdy se chceme společně dohodnout např. na společné akci, nebo vyřešit nějaký problém. V tuto chvíli se nám lehce stává, že spotřebujeme veškerý kredit nebo se nám razantně zvedne částka na vyúčtování paušálu.

Řešením pro tyto situace je posílání SMS Zdarma z internetu. K tomuto účelu slouží ve většině případů tzv. SMS Brána, díky které lze poslat SMS zdarma na všechny tuzemské operátory a ušetřit tak v mnoha případech těžce vydělané peníze, které potom můžeme využít např. na společné akci.:-)

V následujících řádcích se proto trošku rozepíši o jednom z poskytovatelů, kterého denně využívám a tím je portál SMSMánia.cz, který poskytuje nejen možnost posílat SMS zdarma.

Z dalších služeb, které portál poskytuje jsou například možnost odeslání SMS přání, SMS půjčka, propojení s mobilní aplikací teXtovka a možnost stáhnout hry na mobil, obrázky a animace na mobil a také vyzvánění a videa na mobil.

O dalších vychytávkách pro váš mobilní telefon se můžete sami přesvědčit na www.SMSMánia.cz.

Teď už se však zaměřím především na samotné posílání SMS z tohoto portálu. Samozřejmostí je možnost poslat SMS zdarma na tuzemské operátory T-Mobile ( 160 znaků ), Vodafone ( 760 znaků ) a O2 ( 160 znaků ). Tím ovšem možnosti odesílání SMS nekončí a využít lze dalších rozšířených funkcí, které se vám při posílání SMS z internetu jistě budou hodit stejně jako mě.

Mezi tyto doplňující funkce patří samozřejmě adresář kontaktů, který se hodí pro rychlejší odeslání SMS bez nutnosti hledat tel. číslo v mobilu, nebo někde na kousku papírku. Funkce, která mě mile překvapila je možnost odeslání SMS bez nutnosti opisovat otravný kód z obrázku před odesláním SMS. Z dalších praktických funkcí nemohu opomenout Archiv zpráv, možnost zablokovat nebo odblokovat tel. číslo příjemce a pro mě nepostradatelnou funkci Automatického podpisu na konci každé odeslané SMS.

Mohl bych se rozepsat o veškerých funkcích a vychytávkách, které na portálu SMSMánia.cz najdete, ale nechci vás připravit o všechny překvapení spojené se zkvalitněním služby posílání SMS zdarma.

Než však tento článek uzavřu nemohu se zapomenout zmínit o tom, že si na své přijdou i uživatelé oblíbené komunitní sítě Facebook, jelikož portál SMSMánia.cz umožňuje přímo posílat SMS zdarma na facebooku.