Pneuservis v Praze a OstravěSpolečnost EUROTYRES s.r.o. působí v České Republice od roku 2003. Kvalitní pneuservis a s tím související služby Vám nabízí v Praze a v Ostravě. Pobočka v ostravě byla založena díky vysoké poptávce po kvalitním servisu pneumatik a s tím spojených služeb. Společnost přispívá ke spokojenosti svých zákazníků tím, ž se snaží o minimální čekací doby provedení jejích služeb pneuservisu a také dobrou kvalitou odvedené práce.

Díky svým bohatým zkušenostem na českém i mezinárodním trhu Vám může EuroTyres nabídnout cenově dostupné a komplexní služby související s pneuservisem, vyvážení kol na automobilu a drobnými opravami.

EuroTyres Pneuservis Praha naleznete v průmyslové zóně Business park Průmyslová 11 v Praze 10 – Hostivaři. Firma se zabývá také velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneu. Další službou kterou Vám zajistí je například i čištění vozidel. Je to určitě výhodné protože můžete vyřídit několik věcí na jednom místě a ušetřit tak cenný čas a peníze. Zajímavou službu, kterou Pneuservis Praha a Pneuservis Ostrava nabízí je také takzvaný Pickup Servis, znamená to, že stačí když zavoláte a firma za Vámi přijede přímo na místo činu a zařídí potřebné úkony při přezutí automobilu a s tím souvisejí služby.

Již od začátku při založení Pražské a Ostravské pobočky byl kladen důraz na funkční design interiéru pobočky, na kvalitní technologie a stroje potřebné při výkonu služeb autoservisu. Nabízené služby zahrnují montáž a demontáž kol, přezutí kol – pneumatik a nebo také prodej a instalace alu kol.

Kontakty a adresy na Pneuservis Praha a Pneuservis Ostrava naleznete na firemních stránkách.