Online Hry ZdarmaŽijeme v moderní době a na internetu trávíme stále více času. Tento čas velká řada lidí využívá nejen pro vyhledávání informací, vzdělávání či diskuze, ale také jako zdroj zábavy například sledováním videí na youtube.com, posloucháním hudby a samozřejmě hraním nějaké online hry zdarma.

Hraní takové Online HRY nás nejen přivede na jiné myšlenky, ale pomáhá nám i zahnat každodenní nudu. Nejčastěji pak lidé na internetu hrají 3D HRY, u kterých si užijete spoustu zábavy ve skvělém 3D provedení. Příznivci akčního života pak velmi často hrají různé Akční hry, následují Bojové hry a opravdoví požitkáři si vychutnávají Brutální hry plné krvavých situací.

Potom jsou tu také příznivci procházeček a stříleček (např. Counter Strike, Call of Dutty apod.), kteří si rádi zahrají Střílecí hry online. Vynechat nelze ani klidnější povahy ze širokých řad hráčů online her, které spíše uvítají Adventury nebo dívky, které potěší například Barbie hry.

Na své si přijdou i milovníci simulátorů nebo ti, kteří si rádi zahrají Závodní hry, které jsou kvalitní a naženou Vám do žil ten správný závodní adrenalin. Když už zde píši o adrenalinu, nemohu opomenout příznivce hazardních her, kteří si rádi zahrají karetní hry, nebo přímo C[a]sino hry jako např. ruleta, automaty apod. Kategorií Online her je velké množství a každý hráč má jistě jen tu svou oblíbenou. Otázkou je, kde takové kvalitní online hry zdarma najít? Na tuto otázku najdete odpověď v řádcích níže.

Kvalitní online hry zdarma ve více než 30 herních kategoriích a s více než 25.000 online hrami zdarma naleznete na novém herním portálu od eXtra-hry.cz, na který se dostanete po kliknutí zde. Osobně mám zkušenosti s velkým množstvím webů, kde se dají online hry hrát, tento nový portál však patří mezi špičku, co se týká kvality her i jejich výběru. Pokud si tedy chcete hraní online her zdarma opravdu užít mohu tento nový herní portál jedině doporučit, protože uspokojí veškeré Vaše hráčské potřeby a už nebudete mít potřebu vyhledávat nové portály, kde byste si mohli kvalitně zahrát.