Nové byty OstravaHledáte moderní, prostorné ekologicky nenáročné a především pohodlné bydlení? V tom případě mohou pro Vás být ideálním řešením Nové byty Ostrava, které vznikají díky projektu Rezidence Nová Karolina, jehož atraktivitu zvyšuje nejen jeho umístění v exkluzivní lokalitě, ale především jeho charakter. Byt Ostrava splní určitě i ty nejnáročnější požadavky.

Novostavby Ostrava, které vzniknou v počtu téměř 250 bytů v Rezidenci Karolina, která bude celkově provedena do tvaru písmena C, budou umístěny podél Galerijní třídy naproti novému obchodnímu centru a její kratší stěny pak budou sousedit s Obchodní třídou na jedné straně a s Vítkovickým bulvárem na straně druhé. V této lokalitě pak vzniknou byty Ostrava, které budou jak luxusní, tak i levné a tím pádem vhodné i pro mladé rodiny, které zrovna neoplývají finančními prostředky.

Mezi těmito byty na prodej pak najdete byty o velikostech od 1+kk do velikosti až 5+kk. Luxusní byty Ostrava pak budou samozřejmě v dražší cenové relaci a zájemce o levné byty pravděpodobně moc nenadchnou především právě kvůli nárokům na finanční prostředky při jejich pořízení. Ceny pro zájemce o koupě bytu Ostrava se pak budou pohybovat v rozmezí od 1,2 milionu korun až do přibližně 4 milionů korun.

Byty Ostrava teprve vyrůstají a budoucí obyvatelé si mohou během výstavby určit veškeré podstatné prvky jejich budoucího interiéru jako například dveře, obklady či sanitární techniku, stávají se tak ideálním řešením i pro ty nejnáročnější zájemce o koupi bytu. Kromě toho si také můžete vybrat, zda chcete byt s balkónem, terasou či předzahrádkou. V rezidenci Nová Karolina nebude samozřejmě chybět ani dětské hřiště, dostatečné množství parkovacích míst ani rekreační plochy. Prodej bytů Ostrava se tak stává ideálním řešením, jak pro mladé rodiny či páry zajímající se o levné a přitom kvalitní bydlení v moderních bytech splňujících nároky na bydlení třetího tisíciletí, tak i ty nejnáročnější požadavky zájemců o luxusní byty. Více informací o nových bytech v Ostravě se pak můžete dozvědět zde.