NOVAKOIL – Autorizovaný distributor maziv a olejů TOTALHledáte li spolehlivého distributora maziv, olejů a provozních kapalin jak pro automobilový průmysl, tak pro průmyslovou výrobu, může pro Vás být vhodným řešením firma NOVAKOIL s působností na našem trhu již více než 15 let.

NOVAKOIL se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem, maziv, olejů, provozních kapalin a různých doplňkových produktů, které se využívají nejen při provozu automobilů, ale i u různých strojů v průmyslových odvětvích. Firma je autorizovaným distributorem ropného koncernu TOTAL, především pak produktů značek TOTAL, ELF a FINA se širokou řadou dalšího doplňkového sortimentu.

Pokud Vás čeká výměna oleje u Vašeho automobilu, nebo se zabýváte průmyslovou výrobou, či potřebujete provést pravidelnou údržbu stroje ve Vaší dílně, doporučujeme Vám návštěvu webových stránek firmy NOVAKOIL, která má pro Vás připravenou širokou nabídku veškerých maziv, olejů a provozních kapalin, rozdělenou přehledně do jednotlivých kategorií.

Na stránkách firmy NOVAKOIL si tak vybere opravdu každý, ať už se jedná o jednotlivce, který potřebuje čas od času koupit motorový olej, brzdovou kapalinu, směs do ostřikovačů či nemrznoucí směs Antifreeze do svého automobilu, nebo firma zabývající se prodejem maziv a olejů hledající spolehlivého obchodního partnera. NOVAKOIL se navíc zabývá řadou služeb, jako například odvoz a likvidace použitých olejů a obalů, diagnostikou olejů a maziv, filtrací použitých olejů za provozu strojů a spoustou dalších služeb.

Nabídka této firmy je opravdu široká s profesionálním a kvalitním sortimentem i službami, kterých je opravdu hodně. Projděte si sami stránky společnosti NOVAKOIL s.r.o. a zjistíte, že i pro Vás může být tato firma spolehlivým partnerem jak v maloobchodním prodeji, velkoobchodním prodeji i poskytovaných službách.