Nejlepší oblečeníNejlepší oblečeníwww.bastard.cz

Detail zboží

Detail produktu

Chcete nejlepší originální oblečení za super ceny ? V tom případě navštivte stránky bastard.cz zde najdete vše po čem jen toužíte . V nabídce nechybí pánská a dámská trička , pánské a dámské mikiny a spodní prádlo a mnoho dalšího . E-Shop Bastard vyniká nejlepším oblečením , ale hlavně vtipnými potisky , obrázky ! Navíc když si koupíte nejlepší oblečení tak máte poštovné v celé ČR za neuvěřitelnou cenu a ta je jen 39kč – cena zahrnuje dobírku i balné .

Kup si nejlepší oblečení v E-Shopu Bastard.cz a vydělej ! Když s

i něco objednáš , jakmile ti zboží příjde stačí , aby jsi se vyfotil v novém tričku , mikině a obchod www.bastard.cz ti pošle 50kč , ale pozor přijmuty jsou jen fotografie s oblečením a Vaší hlavou . Potom Vaše fotka bude vystavena v rozměrech 32×32 na stránkách nejlepší oblečení bastard.cz .

Vydělejte si mnohem víc …Nejlepší oblečení – Bastard.cz hledá grafiky , kteří navrhnout trička mikiny atd. Za každý návrch dostaneš celých 2000kč . Obrázek by měl být ale vtipný , zajímavý a atraktivní . Nesmí být okopírovaný a musí se vždy jednat o originál

autora , jinak by se jednalo o podvod . Musí se skládat z obrázku a textu – holý text se nepočítá , ale i tak nejlepší oblečení bastard.cz je nejlepší ze všech , kdo Vám nabídne takové výhody ? Jen nejlepší oblečení. Navíc Vám nejlepší oblečení zajistí záruku na kvalitu zboží.Nejlepší oblečení -bastard.cz nemá v celé ČR konkurenci , protože má nejkvalitnější , nejhezčí , nejvtipnější a nejlepší oblečení a doplňky.

Založ si profil mezi Bastardy!

Při platbě bankovním převodem