Nejlepší gadgetsVánoce se nehorázným tempem blíží, ať už čtete tento článek v jakémkoliv ročním období. Ovšem stále vás napadají dárky, které by akorát připomněly minulý rok. Chce to něco originálnějšího. Správně! Víte o gadgets? V češtině se jim říká gadgety, ale osobně se mi slovo s touto koncovkou moc nelíbí. A jaké mají výhody? Tak třeba vynikají originalitou, širokým využitím a dalšími, na které ovšem každý přijde sám, pokud některý ze skupiny gadgets využijete. A proč byly gadgety stvořeny? Právě kvůli svátkům, narozeninám či Vánocům. Množství gadgetů na světě je v dnešní přetechnizované době nespočitatelné. Od NeoCube, přes Supermanský oblek až po vychytaná pouzdra pro iPhony je možné vybírat od rána do večera. Někdy bývá ovšem problémem, že je k dispozici takové nepřeberné množství. Pak je těžké vybrat to nejlepší, když do kategorie jedna zařadíte kolem padesáti dárků.

České stránky se na výpis různých gadgetů nespecializují, za to zahraničních by tu bylo hned několik. Z mnoha vyzkoušených mohu doporučit jen jeden, ze kterého čerpám nejen vědomosti z techniky den co den. Jméno webu je 7Gadgets. Přežívá díky slušné návštěvnosti, což vede k výdělku z reklam a větší chuti přidávat příspěvky do budoucna stálými autory nebo redaktory. Sedmička v názvu říká, že každý den je přidáno sedm nových vychytávek. Občas se ale stalo, že se admini přepočítali. Místo sedmi jich tam bylo třeba jedenáct, což je ale na druhou stranu o dost lepší.

Digitální fotorámeček
Disko koule

Možná se vám na web koukat nechce, akorát potřebujete vědět, které věci se do gadgets dají řadit. Tak například elektronické vychytávky, jako je digitální fotorámeček, solární nabíječka, ovladač nejen ke konzolím, zajímavě provedené flash disky a další a další. Dále jsou to vychytávky textilního typu, mezi které spadá nejen oblečení se zajímavými potisky nebo motivy, ale také plyšáci a jiné. A mezi ostatní by se dalo řadit vše z umělé hmoty, tedy jinak řečeno nejobsáhlejší skupina gadgets.