Nákup auta se slevou 20%?Ahoj, děkuji Vám za návštěvu našeho blogu. Objevil jsem zajímavý slevový portál který umožnuje nákup automobilu s výraznou slevou a tak mě napadlo se o tom podělit na blogu Zajímavé Články.

Možná znáte internetové stránky jako je třeba slevový server Slevomat. Každý den nová nabídka nějakého zboží a nebo služby s výraznou slevou. Tak tento portál vám nabízí slevu na auto. Jmenuje se to AutoMotoMat. Na tomto slevovém serveru jsou jak automobily tak i motocykly na prodej.

Jak vlastně funguje nákup auta na AutoMotoMatu? Je to docela jednoduché. U aktuální denní nabídky kliknete na „Koupit“. Odešlete formulář s vašimi údaji a na email dostanete informace jak objednávku dokončit. Podepíšete smlouvu o smlouvě budoucí a složíte finanční zálohu na účet AutoMotoMatu ;)

Pokud v blízké době uvažujete o nákupu auta a rádi byste takto zdarma ušetřili, můžete si Auto Moto Mat přidat do záložek a nebo jednoduše vložit váš email abyste dostali upozornění včas jakmile bude nějaké auto na prodej.

Pokud získáte nějaké recenze na slevový server AutoMotoMat, tak je sem prosím napište i pro ostatní. Děkuji