NABÍDKY TCHIBOTchibo

Společnost Tchibo byla založena před 60-ti lety v Německu a je největším dovozcem kávy a kávových výrobků. Původně se zaměřovala na zásilkový prodej kávy. V roce 1991 vstoupila také na český trh. Tuto společnost reprezentují kávy značek Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Od roku 2004 se věnuje obchodní činnosti se spotřebním zbožím značky Tchibo, které prodává nejen ve svých obchodech po celé České republice, ale také na svém webu Tchibo.cz. S heslem „Každý týden nový svět“ vtrhla na trh s novými výrobky, kterými chtěla překvapit své zákazníky a nalákat ty nové.

MRKEJ.CZ

Aktuální nabídka Tchibo je vystavena na webu MRKEJ.CZ. Zde je vybráno akční a letákové zboží, které by vás mohlo zaujmout, ať už zajímavostí výrobku, vzhledem nebo výjimečnou cenou. Naleznete zde oblečení pro pány, dámy i děti, doplňky a dekorace do bytu, kuchyňské vybavení, ale také elektroniku. Po kliknutí na vybraný druh zboží budete přesměrování přímo na stránku Tchibo.cz, kde už můžete přejít k samotnému nákupu.

Týdenní akce Tchibo

Hesla „Každý týden nový svět“ se společnost Tchibo drží i nadále. Pravidelně každou středu je vystavena nová nabídka týdne Tchibo, týkající se určitého tématu. Např. tento týden své zákazníky ohromilo Tchibo úžasnými výrobky pod názvem A život má barvu. Najdete zde zařízení kanceláře, doplňky do vašeho bytu, obaly na notebooku, MP3 a mobilní telefony, lampičky a úložné boxy a to vše ve vámi zvolené barvě – zelené, tyrkysové, růžové nebo žluté. Po týdnu se tato nabídka posune doprava a nahradí ji nová nabídka Tchibo. Nedočkaví zákazníci z této nabídky mohou již nakupovat týden předtím pod odkazem „Příští týden“. Vše co Tchibo nabízí a odkazuje na to MRKEJ.CZ je v omezeném množství, tedy do vyprodání zásob. Je tedy výhodné se přihlásit k odběru Newsletteru na váš email, abyste byli včas informování o těch nejvýhodnějších nabídkách.

Výprodej Tchibo

Každý víkend se také objeví výprodej Tchibo, kde narazíte na poslední kousky z kolekcí, které byly nabízené již před několika týdny či měsíci. 4x do roka také Tchibo organizuje akce, kdy prodává celé produktové sady za minimální ceny, do objednávek přikládají výrobky zdarma a poskytují slevové bonusy. Ty potom uplatníte při dalším nákupu, kdy do objednávky uvedete pouze číslo bonusu a jeho hodnota vám bude připočtena.