Možnosti výdělku – Výdělek na internetu6 Možností výdělku – výdělek

1. Výdělek 0,15Kč za jedno přidané video na webu www.kradou.cz

Můžeš pouze přidávat tzv. embed kódy (kódy vidí z youtube např.).

Tedy napíšeš titulek a popis videa a vložíš tzv. embed kód. Jde to brát i jako upload výdělek. Další možnost upload výdělku je níže. V komentářích naleznete na mě kontakt. Nesmí to být videa pro dospělé.

—-

2. výdělek 50Kč za každého člověka kterého získáte aby si koupil jakoukoliv reklamní plochu zde.

Mám i kontakt list, můžete získat i více jak 3 lidi denně pro tuto reklamu, poradím. 150kč jen za to že pravidelně kontaktujete mailem/ICQ několik lidí.

—-

3. Provize 1000Kč za sehnání 17 zájemců o reklamu

Více informací zde: klik sem

—-

4. Výdělek 2Kč za každé užitečné témat, které přidáte na forum

Registrujte se na http://ceskeforum.com a napište mi že máte zájem o tento výdělek (kontakty na konci tohoto článku). Budete pak přidávat nová užitečná témata k diskuzi. děkuji

TOTO už NEplatí: Výhodný výdělek pro uploadery, výdělek uploadováním. Upload výdělek. 50Kč za 100 témat nahraných. (W[oo]rez i jiné)

—-

5. výdělek psaním článků na dané téma (cca 5-50Kč/článek)
Tímto si opravdu můžete vydělat, potřebuji od vás psát články často, když půjdete s cenou dolů. Může to dělat úplně každý, začne vás to i bavit. Nebo máte také vlastní blog – také mi napište? pokud máte zájem o psaní určitě mi napište (kontakt níže)

KONTAKTY

ICQ *364*338*618*, Skype: *sup*rman*41* , email: adm ZAVINAC prnet.info

a nebo zde rychlý chat/email

(neuvádět hvězdičky, děkuji)

V tomto článku jste si přečetli možnosti výdělku, a jak na výdělek na internetu. Doufám že mi napíšete a budeme moci spolupracovat.