MĚŘÍCÍ TECHNIKAFirma DEOM (Digitální Elektronicko Optická Měření) sídlící v Praze dodává přístroje a poskytuje služby pro přesné měření rozměrů součástí spojením optiky a elektroniky s výkonným softwarem. V dnešní době musí měřící technika splňovat požadavky na přesnost a rychlost měření a z tohoto důvodu nabízejí moderní měřicí přístroje. Strategií této firmy je spokojený zákazník, dobré ceny a kvalitní servis měřicích přístrojů.

Firma DEOM má vlastní předváděcí středisko, ve kterém vám provedou měření podle vašeho požadavku. Obrovskou výhodou je jejich vstřícnost, kdy rádi provedou měření přímo na vašem pracovišti. Pokud u nich zakoupíte měřicí přístroj, nabídnou vám zaškolení pro začátečníky i pro pokročilé uživatele a samozřejmostí je pozáruční servis s kalibrací a garantovanou dobou do zahájení opravy. Od roku 1994 se firma zabývá i modernizací měřicích přístrojů od firmy ZEISS.

Nabízené měřicí přístroje

Optické měřicí stroje Micro-Vu jsou vhodné pro měření všech typů součástí a lze je doplnit dotykovou a laserovou skenovací sondou. Nabízejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu. V nabídce mají automatické stroje s rozsahem 400 x 500; 650 x 650; 1050 x 1050; 1650 x 1050; 1650 x 1250; 2000 x 1250; 2500 x 1600 mm a ruční stroje s rozsahem 160 x 160 mm nebo 315 x 315 mm.

Přenosný měřicí systém METRONOR funguje jako manuální dotykový měřicí 3D stroj, používá se k měření rozměrných odlitků a součástí během výrobního procesu, např. karoserie. Obsahuje jednu nebo dvě kamery snímající dotykový nástroj.

Skener rotačních součástí VICI VISION je lehko ovladatelný přístroj na měření hřídelů, vaček a šroubů přímo ve výrobě.

Digitální profilprojektor je vhodný pro měření menších součástí. Nahrazuje klasický profilprojektor. Kamera snímá měřené součástí a určuje odchylky tvaru od výkresu.

Laserový interferometr LASERTEX LSP30 se používá pro přesné měření délky. Má nízkou hmotnost, a díky tomu je jednoduchý transport samotného přístroje.

 

Vyzkoušejte služby firmy DEOM a určitě budete spokojeni :)

(SonykJ)