KUCHYNĚ – MOBILNÍ KUCHYŇSKÝ NÁVRHÁŘPlánujete novou kuchyň? Ať se to někomu může zdát nepodstatné, tak zrovna plánování je tou nejdůležitější částí tohoto „procesu“. Protože pokud kuchyň naplánujete špatně, budete ji používat ještě několik dalších let a pokaždé vás naštve to, co jste u plánování nedomysleli.

Také vás určitě napadne, že pokud si budete plánovat kuchyně sami, sami si ji změříte a s plánkem a s vaší představou půjdete do kuchyňského studia, tak se později může stát, že se vyskytnou velké nesrovnalosti z důvodu špatného oměření, které jste sami provedli. Realizace se opozdí, zbytečně budete čekat na termín dodání a budou se dělat zbytečné opravy.

V tuto chvíli by bylo nejlepší se obrátit na MOBILNÍHO KUCHYŇSKÉHO NÁVRHÁŘE.

Kuchyňský návrhář je komplexním řešením pro návrh vaší kuchyně. Ušetří váš čas, návrh kuchyně bude proveden v reálném prostředí a v jedinečném designu. Kuchyňský designér spolupracuje s nejlepšími designéry a designovými studii z celého světa. Dokážou splnit jakékoliv přání svých zákazníků. Vy si vyberete den a hodinu a dle vašeho požadavku mobilní kuchyňský designér přijede k vám domů a přímo v kuchyni vše oměří a vytvoří návrh, samozřejmě vše je zcela zdarma. Pokud chcete mít nějakou představu, kterou kuchyňskému návrháři sdělíte a chcete se nechat inspirovat, podívejte se do kuchyně fotogalerie. Výhodou je to, že Mobilní kuchyňský návrhář, který má na starosti kuchyně na míru, přijde přímo do vaší kuchyně, a navrhne ji z takového materiálu a v takové barevné kombinaci, aby ladil s celým interiérem vašeho domova.

Kuchyňský návrhář vám vyhoví ve všech požadavcích a bude se snažit splnit všechny vaše představy. Již po první schůzce budete vědět, jak přesně bude vaše kuchyně vypadat, jakou bude mít barvu a z jakého bude materiálu a dokonce budete mít návrh kuchyňské linky ve 3D programu.