Kompletní propagace Vašeho webuVýměna odkazů – Linkbuilding:

můžeme vytvořit novou stránku kam budu vkládat výměnné partnerské odkazy. Budu kontaktovat ostatní e-shopy a weby s oblečením. Pokud by to bylo stanovené takto přesně na kategorii oblečení, móda a podobně tak to by bylo tak 40-50Kč za získání jednoho odkazu výměnného.

Jednocestné odkazy na web:

A
Můžu zajistit jednocestné odkazy bez nutnosti vkládat na váš web odkazy. Cena 10Kč/odkaz. Týdně by přibylo cca 5 odkazů z jiných stránek směřujících na váš web. Převážně by to byly podřadnější odkazy z podstránek a stránek s PR 0-2.

B
Dále mohu zajistit jakési přispívání do českých diskuzních fór a zmiňování se o vaší stránce. Cenu bych viděl na 6Kč za příspěvek do jednoho fóra. V příspěvku by byl odkaz na váš e-shop. Jednalo by se o desítky fór.

C
Další prolinkování by byly krátké PR články odesílané na weby shromažďující právě PR články. 20+webů Cena cca 160Kč za PR článek cca 1/2 normostrany odeslaný na cca 20 PR webů. Toto bych mohl dělat pravidelně kdyby se to postupně osvědčilo.

D
Dlouhé PR články – 150Kč za SEO článek – 1 normostrana (1800 znaků+)
Vkládání opět na PR weby za 5Kč/vložení na web.

Vždy bych se orientoval na nějakou frázi týkající se tašek a kabelek. Udělám

průzkum frází na které optimalizovat?

Krátké PR články bych vložil i do podstránek vašeho e-shopu například „pod čáru“

pod důležité informace které tam jsou teď. Mám na mysli například 7 stránek v sekci „Proč nakupovat u nás“ např.

K tomu bych pak potřeboval přístup na web nebo vám to můžu posílat.

Registrace do katalogů:

Cena 3Kč/katalog. seznam 300CZ katalogů + a 50 eshop katalogů. Rozlišit kde už to máte zaregistrované a kde ne by asi moc nešlo, leda jestli máte nějaký seznam tak to kontrolovat.

SEO:

Po té analýze frází na které optimalizovat bych přidal pár krátkých SEO textů do pravého i levého sloupce a nad patu stránky.

Při vstupu do sekce vytvořil bych ještě podnadpis té sekce. + další seo věci jako titulky obrázků atd.

Důležitý pro určení těch klíčových slov je taky abych věděl na co se postupně chcete orientovat, které zboží je pro vás nejvýznamější – asi to, na které není konkurence.. – > analýza

Miniweby: (nabídka tvorby)

Buď bych udělal každý na zvláštní doméně .info nebo .cz (jak chcete) a na každý dát několik článků. Doporučuju ne méně než 4 články na web. Weby provázat odkazy a jak říkáte všechny budou odkazovat na eshop a kategorie/produkty.

Cena – Web 150Kč + 150kč/1 SEO článek. Součástí je registrace google, seznam, jyxo a ANG. hledače.

děkuji, V.
ICQ: *364*338*618*
Skype: *suprman*41*