KLUBY, BARY A RESTAURACE PRAHAChtěli byste vědět, kde se co děje? Jaké kluby, bary a restaurace nabízejí vaše oblíbené drinky? Jaká kde hraje hudba? A to vše výhodně či se slevou? Je vaším centrem zábavy Praha? Ano? Tak právě pro vás je tu OFF!

OFF.cz je nový server specializující se na noční život, zábavu, dobré jídlo a pití v Praze. Funguje podobně jako tzv. slevomaty, jen s tím rozdílem, že tento server je zaměřen přímo na zákazníky, kteří hledají zábavu, chtějí se dobře pobavit za málo peněz.

Jak Off.cz funguje?

Na webu Off.cz je standardně asi 30 až 50 nabídek restaurací, music klubů, barů a hospod. Stále přibývají další podniky. Nabídku si můžete filtrovat dle dne v týdnu, lokality, typu nabídky nebo můžete hledat konkrétní oblíbený podnik. Nabídka není omezena určitým datem či hodinou, ale je vystavena několik týdnů i měsíců. Záleží pouze na vás, jaká zábava vás láká.

V pátek dopoledne se rozhodnete jít večer „zapařit“ do klubu Praha, kde hrají váš oblíbený drum and bass nebo hip hop? Nebo chcete navštívit vaši oblíbenou restauraci, kde funguje letní zahrádka a mají zde vaše oblíbené pivo? Či máte oblíbený cocktail bar, kde míchají úžasné koktejly? Není nic jednoduššího, než si vybrat z nabídky na Off.cz, kliknout na „koupit“, podle uvedených instrukcí provést platbu a ve své emailové schránce si vyzvednout voucher. Jeho platnost je uvedena jak u konkrétní nabídky, tak na samotném voucheru.

Jaké výhody Off.cz přináší?

Off.cz je propojen se skupinou OFF na Facebooku, což v dnešní době umožňuje cílenou a efektivní reklamu. Můžete si vybrat konkrétní podnik podle toho, kde je nejvýhodnější sleva. Podnikům se tímto způsobem zvyšuje návštěvnost.

Budoucnost Off.cz?

Do budoucna Off.cz plánuje propojení s hudebními festivaly a výrobci alkoholu. Nejzajímavějším plánem bude přenesení celého tohoto webu do mobilního telefonu, kde bude možnost provést ihned platbu přes mobil a také si vyzvednout voucher.

Žijte zábavou… Dobře se bavte… s Off.cz :)