Kladné zkušenosti s odvozem vozu Modrý andělJistě se vám už někdy stalo to, že jste se dostali na večírek vlastním automobilem, dali si pár skleniček vína a marně si lámali hlavu nad tím, jak se dostanete ráno pro své auto, když vás z večírku domů odveze taxi. Máme pro vás výborné řešení. Naši kladnou zkušenost s odvozem vozu od Modrého anděla.

Tuto variantu mi doporučil můj kolega v práci, když jsem mu říkala, že bych potřebovala ráno po večírku svůj automobil. Hned mi dal výborný typ na Modrého anděla s jeho službou odvoz vozu. Rezervace je velice jednoduchá, protože jsem ji provedla pomocí aplikace Modrý anděl pro smartphone. Tímto stejným způsobem si můžete zarezervovat veškeré služby, jako je taxi, přeprava osob, odvoz vás a vašeho vozu, transport na letiště nebo transport z letiště.

Aplikace Modrý anděl je velice výhodná a umí spoustu věcí. Třeba po spuštění najde pomocí GPS vaši přesnou polohu. Pokud byste byli třeba v kině nebo nějaké aréně, kde by signál nebyl, můžete polohu nastavit sami pomocí našeptávače. Poté vám aplikace ukáže, za jak dlouho u vás může být nejbližší vůz, za jakou sazbu pojedete, a pokud určíte, kde budete vystupovat, zjistíte i orientační cenu. Čas a datum, kdy požadujete automobil přistavit, můžete samozřejmě měnit. Pak si můžete nastavit detaily, tzn. počet osob, dětská sedačka, počet zavazadel, způsob platby, požadovaný typ vozu, jazyk posádky, pohlaví posádky a preferovaná posádka. Rezervaci zakončíte potvrzením ceny a času a obdržíte potvrzovací SMS o voze, který zatím můžete sledovat na mapě.

Aplikaci si můžete stáhnout zcela zdarma a veškeré podrobné informace si můžete pročíst na webových stránkách Modrého anděla, tedy zde http://www.modryandel.cz/mobilni-aplikace. Ze své vlastní zkušenosti vím, že požadované detaily jsou plněny přesně, stejně jako druh automobilu nebo čas, kdy má být přistaven a samozřejmě odpovídá i uvedená cena, kterou aplikace Modrý anděl udala.

Zajímá vás jak vlastně služba odvoz vozu od Modrého anděla probíhá? Je to velice jednoduché. Až si službu odvoz vozu přes aplikace pro smartphone zarezervujete, přijedu 2 řidiči ve služebním voze. Modrý anděl využívá nejnovější Sˇkodu Fabia nebo Superb. Jeden řidič řídí auto klienta, které odveze na místo, které požaduje klient a za ním jede druhý řidič ve voze Fabia nebo Superb.

Měli byste služeb Modrého anděla využít, zajisté budete také našeni – stejně jako my, jeho věrní zákazníci.