Kde stáhnout ICQ online – Bez instalaceAhoj, máte-li zájem na počítač nebo mobilní telefon nainstalovat a stáhnout ICQ česky, tak pro vás je tento článek.
ICQ snímky

Informace o ICQ

ICQ je program na počítač a nebo mobil, který vám umožní pohodlně chatovat, komunikovat i volat s kamarády a příbuznými, které také mají program ICQ nainstalovaný. Díky ICQ 7.7 se můžete také připojit do sítě GTalk (Google Talk). Kde tedy můžeme stáhnout ICQ online?

Kde stáhnout ICQ

Pro stažení programu ICQ přejděte prosím na stránku http://download.icq.com/download/icq/cz.

Stáhnete si soubor například na plochu a otevřete, tím se spustí instalace ICQ. Program vám pak po spuštění nabídne registraci do sítě ICQ, registrace ICQ je pro každého zdarma.

A co ICQ bez instalace?

Pokud chcete stáhnout ICQ bez instalace, můžete zkusit program Miranda jehož pomocí můžete síť ICQ také používat. Miranda portable download je zde: http://www.stahuj.centrum.cz/komunikace/instant_messengers/icq/miranda-im-portable/

Miranda je odzkoušená, umožňuje přidat Google talk, yahoo messenger, IRC, Facebook a další. Je to jeden z icq klientů, kteří mají nejnižší nároky na procesor a paměť počítače.

Pokud sháníte ICQ do mobilu, klikněte na první odkaz v tomto článku a dole na stránce by měly být odkazy: ICQ pro iPhone, ICQ pro Android, ICQ pro Windows Mobile atd.

Pomohl Vám tento článek? Máte nějaké dotazy? :)