Kde najít autoservis pro vozy Citroen pro jižní Moravu?Společnost Citroen je možné označit za jednu z nejúspěšnějších automobilek v Evropě. Své vozy vyrábí tato společnost již od roku 1919, kdy byla založena André Citoroenem. Člověk nemusí být znalcem aut, aby věděl, že označení dvojitého šípu mají právě automobily Citroen. Tento emblém má na svých vozech společnost již od svého počátku. Od roku 1919 se v továrnách automobilky Citroen vyrobilo velké množství vozů. Téhož roku byl zhotoven historicky první automobil Citroen s označením 10 HP. Tento vůz nebyl významný jen tím, že se jednalo o prvně vyrobený automobil Citroen, ale také tím, že se vyráběl ve velkých sériích, což ve Francii do té doby nebylo obvyklé. V dnešní době jsou nejúspěšnější automobily například Citroen C3, dále Citroen C4 a Citroen C5.
Vozy automobilky Citroen bývají zhotovovány jak ve výrobních závodech po Evropě, tak i mimo Evropu. Co se týče těch závodů v Evropě, nacházejí se ve Francii, ve Španělsku, v Itálii, v Portugalsku, na Slovensku a v České republice, zde konkrétně v Kolíně. Mimoevropské výrobní závody jsou umístěny ve třech státech, a to v Argentině, Číně a v Brazílii.
V České republice se nachází mnoho prodejců vozů Citroen, ale i velké množství autorizovaných Citroen servis. Citroen servis poskytuje svým zákazníkům servisní služby, jako jsou například testy brzd či baterií, nejrůznější karosářské práce, výměny čelních skel. Dále si můžete v Citroen servis například pořídit originální náhradní díly či další originální příslušenství.