Jak se z houslisty stává virtuoz?Houslový virtuoz Z houslisty Marka Baloga vyrostl virtuoz světové úrovně!

Poslední vystoupení houslisty Marka Baloga doslova zaskočilo posluchače. Program se skládal z jazzových, filmových a židovských písní. Vystoupení v Olomouckém divadle hudby bylo šokem, tedy příjemným a neočekávaným pro ty posluchače, kteří neznají houslistovu tvorbu. Naopak ti, kteří šli tzv. najisto, se nechali unášet krásou skladeb, procítěným provedením a nespornou virtuozitou umělce.

Nehmatatelný kontakt publika s umělcem.

Existuje mnoho vynikajících houslistů. Jejich skladby jsou precizně provedené, repertoár pečlivě vybraný, aby působil na city obecenstva. Rozdíl mezi výborným a dokonalým je, jak praví klasik: „Dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost.“ A tou maličkostí, která znamená genialitu, je splynutí s pocity publika. Marek Balog je houslista s dokonalým vnímáním pocitů posluchače. Podle atmosféry v sále dokáže do provedení skladby vnést ten pocit, který posluchač od houslisty očekává. V pomalých, nostalgických skladbách se posluchačům lesknou oči vzpomínkami, při veselejších se usmívají.

Houslista na sebe strhl pozornost všech posluchačů!

Každý houslista usiluje o dosažení precizního provedení skladeb. Ale ne každý je dokáže procítit. A posluchač je krutý kritik. Jakmile na chvíli zapřemýšlí o něčem, co se týká jeho práce, jeho starostí nebo jiných myšlenek, houslista nesplnil svůj úkol. Proč bychom jinak chodili na koncerty, než abychom se odreagovali a zapomněli na svět okolo nás? Toto kouzlo houslista a virtuoz pan Marek Balog dokonale ovládá. Nikdy se hudbou nevnucuje, ta přichází k nám bezděčně, přirozeně, jakoby vždy byla s námi. Při jeho koncertech zapomínáme na čas a na konci si přejeme, aby pokračoval nebo se divíme, že vystoupení bylo tak krátké.

Jak se dostat na koncert houslisty Marka Baloga?

Houslistu si můžete pozvat k sobě na podnikový raut nebo večírek.

Program trvá cca 60minut, což ani nezaznamenáte. Cena se pohybuje dle domluvy od 20.000Kč – 50000Kč.

Nebo si objednáte veřejný koncert, kde se cena pohybuje od 8000Kč – 0000Kč podle repertoáru a složitosti skladeb.

Houslista Marek Balog pořádá také výchovné koncerty pro žáky a studenty.Tyto koncerty jsou velmi žádané a kupodivu i údajně netrpělivá, nekulturní a nesoustředěná mládež je sleduje se zaujetím.Pořad se týká jazzu, houslí, židovské a romské hudby, a pojednává o různých hudebních stylech.

Doporučené vstupné na žáka je 30Kč.

Zaposlouchejte se do krásy a neopakovatenosti houslistova talentu: