Jak otevřít flash (FLV) videa ve VirtualDubMožná Vám také nejdou otevírat flash videa formátu .flv v programu VirtualDub.

Napíši Vám jak se mi to povedlo vyřešit.

Nainstlaujte si filtr (plugin) pro Virtualdub který se jmenuje Free open-source FLV Input Plugin, nebo také FLV Input Plugin. Potřebujete stáhnout VirtualDub ve verzi 1.8.0 a novější která otevřít FLV soubory .

FLV Input Plugin podporuje pouze tyto kodeky pro úpravu videa a audia:
video : H.263 and VP6
audio : MP3 and PCM

Jak nainstalovat FLV Input Plugin pro VirtualDub

Stáhněte poslední verzi z http://moitah.net/download/latest/FLV_Input_Driver.zip
Rozbalte soubor FLVInputDriver.vdplugin z FLV_Input_Driver.zip přímo do adresáře VirtualDub\plugins. V adresáři by měla být ještě složka FLVInputDriver.

Nyní se ujistěte že Vám otevírání Flash videí funguje. Pokud ne, tak se ujistěte že máte nainstalovány tzv. „ffdshow-tryouts„.
Po instalaci je třeba přiřadit správné hodnoty kodekům. Otevřete z nabídky Start nebo z umístění kde máte vidět přehled nainstalovaných programů Položku „ffdshow“ a otevřete program konfigurace ffdshow: „VFW configuration“ (ne „Video decoder configuration“) běžte nahoře na kartu „Decoder“, Nahoře vyberte „Codecs“ sekci a ujistěte se že FLV1 a VP6F mají u sebe přiřazený „libavcodec“ možná je máte vypnuté…

Pro konverzi FLV na AVI bez editace a filtrů načtěte FLV video ve VirtualDub, ujistěte se že máte zvolenu „Direct Stream Copy“ v nabídce menu – Video i Audio, a vyberte „Save as AVI“ z menu „File“.

Fungoval tento článek pro vás a byl užitečný?

Zdroj: http://stream-recorder.com/forum/open-flv-files-flv1-vp6-freeware-editor-t5612.html