Investice do nemovitostíInvestice do nemovistosti:
-Máte možnost zvolit si krátkodobou či dlouhodobou investici.
-Naše odměna je úzce spojená s úspěšností investice
-Neúčtujeme si žádné poplatky.
-K dispozici máte svého osobního makléře.
-Garantované zhodnocení investice od 8% do 12%.

Na začátku je vždy důležité si říci, co od investice do nemovitostí očekáváte. Na základě získaných informací si budeme pomalu upřesňovat, jakým směrem bychom se měli ubírat. Věříme, že je velmi důležité spolu komunikovat. Klient je pro nás především partnerem, se kterým probíráme veškeré detaily. V každé fázi investice budete přesně vědět, jaký bude následující krok. Kdykoli se můžete spojit s makléřem, který si s Vámi dohodne osobní schůzku či Vám poskytne informace prostřednictvím telefonu.

Způsobů, jak se dá na nemovitostech vydělávat, je celá řada Stačí levně koupit byt, dům nebo pozemek a dříve či později ho se ziskem prodat.Je možno na pozemku něco postavit, dům či byt zvelebit a pokud možno vydělávat na jejich pronájmu. Vypadá to lákavě, ale rozhodně se nejedná o snadnou cestu k rychlému zbohatnutí. U nemovitostí platí obzvlášť, že místo a správný čas jsou základem úspěchu. jen místo ale nestačí, je potřeba vidět širší souvislostí, navíc racionálně a s chladnou hlavou, nenechat se ovlivnit emnocemi nebo cílenými tlaky šikovných realitních makléřů.

Vyplatí se investovat do nemovitostí?
Ano i ne. Záleží na tom, kdo a jak bude investovat – podobně jako u jiných investic. Ani otázka, zda se vyplatí investovat do akcií nebo obligací, nemá jednu odpověď univerzálně platnou pro všechny investory. Každopádně je třeba si uvědomit, že každá investice je spojena s rizikem, jehož míra bývá přímo úměrná výši potenciálního zisku. Vyšší výnos tedy obvykle znamená větší riziko a naopak

Rizika:
Rizik existuje mnoho. Jen nejrůznějších právních zádrhelů je celá řada. Pozor na předkupní smlouvy, majitel nemovitosti jich může uzavřít i vícero. Může se vám stát, že u vašich dveří zazvoní rozzlobený muž s dotazem, co děláte v bytě, na který má předkupní smlouvu. Pokud je byt družstevní, nárok na něj není evidován v katastru nemovitostí a vy se můžete pěkně zapotit.