Hromadné publikování článků a výdělek pro blogeryNový český systém pro hromadné publikování článků a výdělek pro blogery!

Je to novinka a tento systém pro publikování článků na mnoho českých blogů vypadá slibně. Je ve třech jazycích a zdá se že do něj bylo dobře zainvestováno. Umožňuje firmám například propagovat jejich produkty psaním článků – psaním reklamních PR článků což je efektivní a levná reklama.

Na druhou stranu tento systém který platí blogerům za psaní článků je vhodný jako výdělek pro blogery protože na jednom místě ani nemusí shánět zákazníky ale systém jim naservíruje nabídky až pod nos. Oni jen nabídku akceptují.

Kvalitní a levná reklama vede cestou psaní článků na desítky českých blogů. Nechcte si napsat originální články na mnoho domén. Cesta k vysoké pozici ve vyhledávačích vede právě přes kvalitní zpětné odkazy. Odkazy z blogů takové jsou.

Vstupte na nový český systém kde můžete objednat reklamní články a nebo vydělat psaním reklamních článků (vydělat blogováním) odkaz je zde pod frází zpětné odkazy.

Příklad webu kde je možné publikovat zdarma reklamní článek je web PR články. Stránky zase můžete zdarma přidat do katalogu CZSurf a získat tak zdarma zpětný odkaz.