Hraj.to PR Hry onlinePravděpodobně i vy rádi hrajete počítačové hry. Hraní počítačových her pomáhá odpoutat pozornost od například učení a nebo čehokoliv jiného co můžeme dělat. Něco se vám nelíbí, něco nemáte rádi? Tak to je příležitost začít dělat něco jiného, ideálně to, co vás posune vpřed a zlepší vám náladu. Jestliže vás nic nenapadá, může se předmětem vaší činnosti stát i hraní PC her. Obyčejné počítačové hry jsou většinou placené, ale hraní her online je často zdarma :). Mnoho online her zdarma naleznete třeba na internetové stránce Hraj.To , jednoduše to napište do vašeho internetového prohlížeče a přesunete se na bezplatný herní portál.

Hraj.to a i jiné herní weby obsahují i tisíce online her roztříděných do kategorií podle typu a žánru hry. Některé dny totiž budete chtít hrát hry akční, online hry střílečky a nebo zase akční hry obranné, například takzvané tower defense online hry. V tower defense a nebo defense hrách obecně jde o to, že chráníte nějaké území, nebo nějakou figurku proti útočníkům. Zabarikádujete se a vylepšujete obranu a zbraně, kterými nepřátele ničíte. Pokud však akční hry zrovna hrát nechcete, můžete si na Hraj.to zahrát cokoliv jiného. Založte si váš herní portál HrajTo do oblíbených položek ve vašem internetovém prohlížeči a kdykoliv dostanete chuť si něco zahrát, jednoduše si vyberte ze široké nabídky nabízených her.

Portál umožňuje i komentáře ke hrám, takže se můžete zapojit i do diskuze a hry hodnotit. Komentování ke hrám vyžaduje vaší registraci na herním portálu. Znamená to že si vytvoříte účet, vyplníte jednoduchý formulář s vaší přezdívkou, emailem a heslem. Ke hrám je kromě komentářů možné přidávat i kladná a nebo záporná hodnocení – něco jako „To se mi líbí“ na Facebooku. U každé hry pak vidíte i datum přidání hry a počet hraní dalšími návštěvníky herního portálu. Užitečnou funkcí kterou herní portál nabízí je také možnost vidět podobné hry té, které právě hrajete. Už vás ta hra nebaví, klikněte a vyzkoušejte něco nového.

Doufám že vám tento článek byl trochu užitečný a dostali jste nový nápad jak strávit čas a odreagovat se od vaší běžné činnosti. Dejte si však pozor, hraní her může být návykové :)