Home design pod taktovkou studia Design AťákNávrhy interiérů od špičkových profesionálů

Pokud chcete mít opravdu dokonalý interiér, pak byste své plány měli svěřit do rukou odborníků. Návrhy interiérů totiž nejsou pouze o designu, ale hlavně o jeho funkčnosti. Prostor jednoduše musí nejprve plnit svůj účel a až poté dobře vypadat.  Bytový designeři, architekti a další profesionálové z Aťáku přesně vědí, jak návrhy interiérů řešit. Mají s nimi mnoho zkušeností a dokážou vše domyslet do úplných detailů.

Interiérový design udělá váš byt výjimečným

Už vás nebaví fádnost pokojů, ve kterých trávíte svůj čas? Pak si vyberte zkušeného bytového designera, který vaše bydlení změní k nepoznání. Ten zajistí jeho nadčasovost, vytvoří příjemné prostředí a zároveň nezapomene na funkčnost. Interiérový design Aťák řeší komplexně. Vše podléhá konzultaci se zadavatelem. Od výběru barev, materiálů a tvarů, až po umístění jednotlivých prvků v prostoru a samotnou realizaci.

Bytový design v praxi

Chystáte rekonstrukci bytu, nebo plánujete změny v interiéru? Nevíte které řešení je optimální a které vám bude nejlépe vyhovovat? Pak se nebojte obrátit na renomované specialisty na bytový design.

Aby mohly vzniknout jedinečné prostory, které budou plně vyhovovat představám zadavatele, musí mezi ním a bytovým designérem probíhat úzká spolupráce. Právě na tomto individuálním přístupu staví svoji práci desénové studio Aťák.

Vysoce funkční design interiéru

Mít krásně zařízený interiér ještě zdaleka neznamená, že bude prostor perfektně plnit svůj účel. Tedy bude naprosto dokonale vyhovovat potřebám samotných uživatelů. Aby bylo dosaženo tohoto cíle, je zapotřebí zohlednit mnoho věcí, které obyčejný člověk nemůže vnímat. Od toho tu jsou bytový designeři a architekti. Ti principy pro vhodný design interiéru znají a navíc mají dostatek zkušeností.

Design Aťák je otevřený kreativním lidem a sdružuje pod sebou celou řadu odborníků z jednotlivých oborů. Přesvědčte se o jeho kvalitě sami a přizvěte je k vašemu projektu. Profesionální a přitom individuální přístup určitě oceníte. Home design od Aťáku si určitě zamilujete!