GoPlay míří ke špičcePokud často navštěvujete klasické herní servery, ať už české či zahraniční, musí vás trápit nudou jejich stále stejná grafická struktura a pár nových her denně, které občas stejně stojí za nic. Co takhle více než pár her denně, s přícházejícími obdobími nové zajímavé šablony, které pokaždé zpříjemní hraní nebo herní turnaje? To všechno herní server s originálním názvem GoPlay nabízí a zcela zdarma. Jediné, co musíte pro občasnou potřebu udělat, je sbírat body za vaše hodnocení, komentáře nebo přivedení nového uživatele. Body se následně dají patřičně využít na vstupné do turnajů, možná se časem dočkáme i dalších uplatnění.

Server GoPlay není ani starý, ale i přesto si za tak krátkou dobu vybudoval perfektní základnu, na které se dá snadno stavět. Každý den ho navštěvují tisíce natěšených hráčů ze všech koutů nejen České republiky. A to díky velkému počtu her v každé kategorii. Celkově kategorií na GoPlay naleznete opravdu dost, a tak si můžete v pohodlí a klidu na vaší polstrované otáčecí židli vybrat přesně tu hru, která vám sedí. GoPlay nabízí velmi přehledné menu, v němž si vyberete ze sedmnácti herních kategorií. Sedí-li vám hry akční, vyberte si je. Vyhovují-li vám hry závodní, i zde není třeba dlouho hledat.

PANASONIC TX-P50VT30E
Samsung UE40D6530
The Elder Scrolls V: Skyrim
BATTLEFIELD 3 LIMITED EDITION (PC)

A nyní se poohlédneme za herními turnaji, které jsou takovým větším zpestřením pro stálé i nové hráče. Každých čtrnáct dní zde najdete jeden až tři turnaje o ceny. Soutěží se ve hrách na největší skóre, v angličtině řečeno highscore games. Po celou dobu existence GoPlay rozdalo necelé dvě desítky hodnotných cen, které výherci přijdou až domů a to zcela bez potřeby peněz. Ať už by se vám hodily nějaké ty GigaByty na stahování nebo RC vrtulník, zajděte na GoPlay a pokud nahrajete v turnaji největší skóre, tak právě vy se můžete stát výhercem takovýchto pěkných odměn. A abyste věřili, že jsou i výherci, podívejte se na žebříček těch, co už vyhráli.

Shrnutím by se dal tento herní server považovat za velice dobře propracovaný, jelikož se od ostatních celkem dost liší. A čím? Pokud jste při čtení tohoto článku dávali pozor, tak odpvěď znáte. V opačném případě zajděte na GoPlay.cz a zjistěte jeho výhody sami.