GoPlay.cz – online hry zdarmaSnažili jste se už také najít na internetu opravdu zajímavý herní portál, který nabízí online hry? Přijdou vám všechny obyčejné, nijaké, ničím nezajímavé? Tak to vás zaručeně překvapí herní web GoPlay.cz. Nabízí největší databázi online her. A čím je tak zajímavý?

Na GoPlay.cz se sbírají body, můžete získávat ceny v soutěžích a soutěžit v různých turnajích. Nejdříve ale musíte začít hrát hry, za které postupně získáte body. Dále můžete přidávat komentáře k hrám, které jste už vyzkoušeli, můžete je hodnotit nebo nahlašovat spamy nebo nefunkční hry. Díky bodům, které nasbíráte za tyto činnosti, vám bude umožněn vstup do turnajů, kde budete soutěžit o hodnotné ceny. Každý týden začíná nový turnaj. Pokud ssue nechcete zdržovat sbíráním bodů a není vám líto za ně vyhodit peníze, můžete si body pro začátek koupit přes službu PayPal nebo zaplatit částku bankovním převodem.

Jste také uživatelem sociální sítě Facebook jako spousta z nás? Pokud ano, zadejte do vyhledavače skupinu GoPlay.cz, zvolte „Líbí se mi“ a stanete se tak jejich fanouškem. Budete tak vědět, jaké nové superhry tento portál nabízí, kde je jaká novinka nebo změna.

A chtěli byste vědět, která hra zaujala nejvíce mě?

Mojí nejoblíbenější hrou je Corporation Inc. Pokud jste někdy snili o tom, že si založíte vlastní společnost, je právě pro vás tato zpráva jako stvořená. Můžete zjistit, jak se vede společnost stojící na pomezí dopravy, výzkumu a informačních technologií. Budete postupně budovat patra ve firmě a budete nabírat zaměstnance. Budete mít zaměstnance, kteří sedí v kancelářích, opraváře počítačů, uklízečky, ale také výzkumníky atp. Budete budovat výtahy mezi jednotlivými patry a budete se starat o dopravu zboží, o to aby byla firma čistá, zaměstnanci, aby pracovali dobře naladěni a abyste vydělávali co nejvíce peněz. Snažte se o vybudování co nejvíce úspěšné firmy a o to, abyste ke svému podnikání zvolili tu nejlepší podnikatelskou strategii.

Doufám, že vás můj článek aspoň trochu zaujal a necháte se nalákat na web GoPlay.cz a oblíbíte si ho stejně jako já :)