Firemní akce na klíčChcete připravit pro své zaměstnance nebo zákazníky nezapomenutelný zážitek? Plánujete uspořádat oslavu narozenin, firemní večírek či garden party? Tak to jste na správné adrese…

Darujte svým zaměstnancům příjemně strávený čas, plný zábavy, oddechu, zajímavých zážitků a odbourání stresu běžných dní. Chcete se zabavit, připravit skvělé zážitky vašim ratolestem nebo pomoci vybudovat skvělý kolektiv ve vaší firmě? Tak neváhejte a kontaktujte nás! Jsme profesionály v organizování akcí pro široké spektrum zákazníků.

Zorganizujeme kompletní události od A do Z – akce pro děti, teambuildingy, firemní akce, jakož i pro členy rodiny – na klíč, přesně podle vašich představ. Vůbec se nemusíte trápit, jak a kde chcete zorganizovat nezapomenutelný den plný her a zajímavého programu. Obraťte se na nás s vaší představou a my vám ji do nejmenších detailů naplníme.

O bar catering se zajímáme již několik let a věnujeme se tomu, abychom v tom byli stále dokonalí a drželi se světových trendů. Splníme vše, co si jen přejete, aby vaše firemní akce obsahovala, dodržíme termín, čas i to, jak dlouho má podle vášeho požadavku barmanská show trvat. Záleží jen a jen na vaší fantazii a vašich představách. Sdělte nám je, my vás pečlivě vyslechneme, vše naplánujeme a nabídneme vám nejlepší způsob realizace.

Zajímá vás teambuilding? Nebo netušíte zatím úplně přesně o co jde? Ať tomu říkáme jak chceme, vždy by mělo jít o dobrou, motivační zábavu. Aktivity jsou vždy přizpůsobené danému tématu akce a prostředí, ve kterém se provozují. V nabídce můžete najít například: jízdu na koni, lukostřelbu, práci s honáckým bičem, mírně alkoholickou soutěž v Baru u Hrobníka, stopařskou hru, zkoušku obratnosti na elektrickém býku, adrenalinovou jízdu bojovým vozidlem pěchoty, paintball, ochutnávku a poznávání whisky a bourbonů, střelbu na cíl, překážkovou dráhu, vznášedla, hod podkovou, rýžování zlata  a mnoho mnoho dalších.

Pokud chcete vaši firemní akci pojmout jako třeba dovolenou či prodloužený víkend, zařídíme pro vás veškeré prostory, ubytování a vše, co k tomu budete potřebovat.

Zaujala vás alespoň trochu naše nabídka? Tak nás neváhejte kontaktovat a uvidíte, že i vaše diremní akce předčí vaše očekávání a ještě dlouho se o ní bude mluvit :)