Dovolená u mořeDovolená u moře je nejspíše nejoblíbenějším druhem dovolené, zejména pro nás, kteří nemáme v naší rodné domovině svoje vlastní moře. Láká nás sluncem rozpálený písek, slaný vzduch a průzračně čisté moře plné života.

Trávit dovolenou u moře lze hned několika způsoby. Někdo preferuje relaxování na pláži a popíjením osvěžujících drinků, jiní mají raději aktivnější dovolenou u moře a proto cestují za poznáváním cizí kultury, vyhledávají různé letní sporty apod.

Na charakteru dovolené u moře závisí vaše preference, ale také například zdali se jedná o rodinnou dovolenou s dětmi, líbánky s partnerem, nebo o studentský prázdninový zájezd. Vše má beze sporu něco do sebe a proto lze tvrdit, že jde o univerzální typ odpočinkové dovolené. Možností jak si ji užít je mnoho a lze si ji přizpůsobit dle vlastních potřeb.

Lidé cestují na dovolenou k moři zpravidla v letních měsících, avšak posledních pár let je stále oblíbenější vycestovat i v jiných ročnáích obdobích. Stále více lidí dává dokonce přednost trávení zimních svátků v teple u moře, než u nás v sychravé zimě.

 

Luxusní dovolená

Pod pojmem „luxusní dovolená“ si lidé často představují přepychové hotely s krásným interiérem, all-in zájezdy s neomezenou konzumací prvotřídních jídel a alkoholu, pokoje vybavené značkovou elektronikou a kvalitním nábytkem, hotelový bazén se saunou a mnoho dalších nadstandardních službeb všeho druhu. Každý by alespoň jednou v životě rád strávil dovolenou, na které hodíte všechny starosti za hlavu, o nic se nestaráte a necháte se hýčkat.

Požadavky na vysokou úroveň služeb hotelů a ubytovacích zařízení jsou klady stále výše. Hotely se snaží svým zákazníkům nabízet stále nové, komplexnější a luxusnější služby a to i exotických v zemích, ve kterých byste to nečekali. Kuba, Indie, Keňa, Kambodža, Srí Lanka… Zkrátka na všech kontinentech a snad ve všech zemích se najdou podnikaví lidé, kteří si jsou vědomi skutečnosti, že je na světě čím dál tím více lidí, kteří vyhledávají luxus a přepych. Všude na světě vznikají stále nové, moderní hotely pro turisty s nadstandardními službami, které vám vyrazí dech.

Dovolená na míru s CK Arcadia Air

Dovolenou na míru podle vašich představ a požadavků lze na naplánovat s cestovní kanceláří Arcadia Air. Stačí si pouze zvolit destinaci, typ dopravy a dopravce, úroveň ubytování a stravování a ostatní požadované služby. Vše včetně jakýhkoli nadstandardních služeb zařídí za vás, abyste byli maximálně spokojeni. CK Arcadia Air se zaměřuje především na vysoce luxusní pobyty u moře v moderních hotelech, ale také na nadstandardní poznávací zájezdy a eurovíkendy. Základem je individuální přístup a vysoký nadstandard služeb.