DlažbaDlažba prošla za posledních několik let výraznou proměnou. V současné době patří dlažba k cenově dostupným druhům pokrytí podlahy, navíc je takřka nezničitelná. Mnoho lidí si proto nedovede představit, že by měli ve své koupelně nebo kuchyni něco jiného. Použití dlažby však může být daleko širší, než běžně známe. Dlažbu lze také použít např. i do obývacích pokojů nebo třeba z ní vytvořit obklad za postelí. Dlažbu lze také samozřejmě využít i pro externí použití.

Již dávno jsou za námi doby, kdy bylo možné sehnat pouze bílé kachlíky. Současná dlažba dokáže svým vzorem dokonale napodobit například dřevěná prkna, pravou kůži, nebo třeba kámen. Na řadu přichází také rozsáhlý výběr barev a vzorů – přitom čím výraznější, tím lepší a k těm nejoblíbenějším pak patří metalické a kovově lesklé.

Dlažba však nachází i jiné praktické využití např. ve spojení s vytápěním podlahy, které lze pod dlažbu umístit. Sami lékaři pak potvrzují, že teplo stoupající od země, je daleko zdravější, než z radiátorů, ze kterých se víří prach a tím trpí značné množství alergiků. Důležité je potom také zvolit vhodného dodavatele či výrobce kvalitních obkladů a dlažby.

Mezi profesionály v tomto oboru patří rozhodně i firma BIGTILE, která nabízí kvalitní dlažby a obklady jak do vnitřních místností, tak do venkovních prostorů. Navíc také patří mezi specialisty na velkoformátovou dlažbu a obklady, které se dají požít jak do menších místností jako jsou koupelny, wc a úzké chodby, nejvíce se však vyjímají na větších plochách. Opomenout nelze ani povrchovou úpravu nabízených dlažeb. Dlažby a obklady BIGTILE jsou potom nabízené s povrchovou úpravou s plně probarveným střepem nebo křemičitou glazurou s potiskem.

Všechny obklady a dlažby BIGTILE mají také přesně zabroušené hrany, což umožňuje pokládku a instalaci s malými spárami. Povrch dlažby je velmi tvrdý, neporézní, nenasákavý a velice dobře se čistí. Díky tomu, že tato dlažba nesaje vodu, je vhodná i pro venkovní použití díky své mrazuvzdornosti. Předností této firmy je také možnost vizualizace místnosti přesně podle přání zákazníků. Doporučujeme tedy návštěvu webových stránek www.bigtile.cz, kde naleznete veškeré informace o nabízené dlažbě, fotogalerii a mnoho dalších užitečných informací včetně kontaktních údajů.