BYDLENÍ A BYTYVOLNÉ BYTY

Města mají velké množství volných bytů, které „leží ladem“ a nikdo o ně nejeví zájem. Ani Praha není výjimkou. Developerské společnosti mají dopředu rozplánované stavby, u kterých musejí dodržet termíny a i když je v Praze volných bytů přebytek, budují se další nové byty. Podle statistik není o dvě třetiny těchto bytů vůbec zájem. Z toho vyplývá, že společnost bude muset prodejní cenu snížit. A na to právě čekají kupující. Jediné co je může přimět ke koupi bytu i za vyšší cenu je předem oznamované navýšení sazby DPH v nejbližších letech.

M&M REALITY

Jednou z nejznámějších realitních společností je M&M reality holding a.s., která zprostředkovává prodeje a pronájmy nemovitostí, poskytuje právní a finanční poradenství, nabízí služby vlastního M&M hypotečního centra, call centra a vymáhací služby. V dnešní době má 94 plně fungujících poboček po celé České republice. M&M reality má největší počet inzerátů umístěných na významných realitních webech, kterými jsou např. Sreality.cz, nemovitosti.cz, reality.idnes.cz a rajrealit.cz. Vydává také své vlastní realitní noviny s měsíčním výtiskem více jak 1 150 000 kusů, které distribuuje široké veřejnosti a nyní je nedílnou součástí deníku MLADÁ FRONTA DNES. Jednou ze strategií firmy M&M reality holding a.s. je venkovní reklama, ať už se jedná o billboardy nebo o polepy na autech či autobusech MHD. Dále se věnuje také sponzoringu různých kulturních a společenských akcí, organizaci veřejných akci, jejichž výtěžek věnují místním organizacím.

BYTY PRAHAPRONÁJEM PRAHA

V nabídce společnosti M&M reality najdete např. již výše zmiňovanou Prahu. Můžete zde najít nabídku byty Praha, kde si vyfiltrujete přesně byty, které byste rádi koupili, ať už jde o velikost, cenovou relaci, přesnou lokalitu v Praze či určitý typ konstrukce. Pokud nechce byt kupovat, ale zajímá Vás spíše pronájem, vyfiltrujete si nabídku pronájem Praha, zadáte požadované vlastnosti bytu a opět uvidíte aktuální nabídku. Je možné i seřazení dle ceny nebo dle Vámi zvolené lokality.

Navštivte i Vy jednu z poboček M&M reality a svěřte se do péče lidem, kteří Vám rozumí :)