BONATO HOTEL NÁCHODBONATO HOTEL Náchod nabízející ubytování na okraji města Náchod v lázeňské zóně, který se nachází poblíž hlavní tranzitní trasy do Polska, je výjimečný hlavně aktivním přístupem ke svým hostům a výborným umístěním v dosahu spousty historických a přírodních památek.

V okolí hotelu BONATO Náchod se nachází Náchodský zámek s největším medvědáriem v Čechách, pevnost Dobrošov, která je národní kulturní památkou a Babiččino údolí. Turisty a horolezce nadchnou Teplicko-adršpašské skály a milovníky vody a rybáře vodní nádrž Rozkoš, nazývaná často východočeským mořem. V zimě je možnost navštívit lyžařské centrum Zieleniec v Polsku, vzdálené pouze 30 minut od hotelu BONATO HOTEL Náchod. Přímo ve městě Náchod je např. divadlo, tenisové kurty, koupaliště a krytý bazén.

UBYTOVÁNÍ NÁCHOD – BONATO HOTEL

BONATO Hotel Náchod nabízí k ubytování 25 pokojů, z některých je výhled na Náchodský zámek a samozřejmostí je non-stop parkoviště hned před hotelem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem, televizi se satelitním příjmem, telefon a internetovou přípojku. Přízemí hotelu je řešeno bezbariérovým způsobem.

UBYTOVÁNÍ NÁCHOD – hotelové pokoje

V nabídce BONATO Hotel Náchod jsou menší jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a nadstandardní dvoulůžkové pokoje s obývacím pokojem, ložnicí v patře a s možností přistýlky.

UBYTOVÁNÍ NÁCHOD – hotelový apartmán

V nabídce BONATO Hotel Náchod je také rodinný apartmán, který tvoří větší dvoulůžkový pokoj, dvě ložnice v patře a obývací pokoj.

RESTAURACE NÁCHOD – BONATO HOTEL

Součástí BONATO HOTEL NÁCHOD je stylová restaurace s tanečním parketem a pódiem pro hudbu. Proto je restaurace Náchod vhodná pro pořádání společenských akcí až pro 120 osob, jako jsou svatební hostiny, firemní večírky, rodinné oslavy, prezentace apod. Dále je k dispozici salónek Hexagon využívaný k menším prezentacím a stylová Toskánská kavárna.

V létě je možnost vybrat si k posezení letní zahradní restauraci se zahradním altánkem s grilem a dětským hřištěm. Vhodným místem pro romantickou večeři je zimní zahrada s krbem a vodopádem. Restaurace nabízí obrovský výběr specialit a pokrmů a také velký výběr vín.

Restaurace pořádá spoustu gastronomických akcí jako např. chřestové dny, zvěřinové hody, rybí speciality apod., dále koncerty, degustace vín a ochutnávky jídel známých šéfkuchařů. Jedním z šéfkuchařů, který již v restauraci připravoval své degustační menu je Zdeněk Pohlreich a také italský šéfkuchař Riccardo Lucque.

Ať už hledáte ubytování, vhodné místo pro společenskou událost nebo jen posezení v příjemném prostředí, navštivte BONATO HOTEL Náchod a určitě nebudete litovat.