AlticorAlticor – Amway

Alticor je mateřská společnost dceřiných společností Amway Corp., Amway Global, Access Business Group LLC, and Alticor Corporate Enterprises. Oficiální web Alticor: www.alticor.com.

 • Alticor je v současnosti držitelem více než 380 mezinárodně uznávaných patentů s přibližně 430 patenty v řízení?
 • Alticor zaměstnává více než 430 profesionálních vědců a ostatních zaměstnanců v Adě a dalších 145 odborníků pro Nutrilite?
 • Alticor je jedním z největších producentů značkových vitamínů a minerálů ve formě tablet a kapslí na světě?
  více než 90% značkových produktů Alticor je vyvíjeno na půdě firmy Alticor jejími zaměstnanci z řad vědců a dalších odborníků?
 • jádro distributorů Alticor v roce 1997 vzrostlo na 3 milióny?
 • Alticor zaměstnává po celém světě 12.000 pracovníků pro zajištění Alticor příležitosti?
 • Alticor disponuje pracovními pobočkami v 84 zemích?
 • divize Nutrilite firmy Alticor zaměstnává 145 vědců pro vývoj nových a vylepšených produktů?
  distributoři nabízejí Alticor výrobky ve více než 80 zemích a teritoriích?
 • v roce 1999 Alticor distributoři Spojených států a Kanady opatřili 1,9 milionu dolarů na pomoc postiženým dětem a dospělým prostřednictvím nadace Easter Seals. Tato pomoc dosáhla od roku 1983 téměř 25 milionů dolarů?
 • 37% přímých distributorů má vyšší nebo odborné vzdělání, 23% jich absolvovalo vysokou školu a 9% úspěšně dokončilo postgraduální práci. 24% má středoškolské vzdělání, zatímco 7% jich střední školu neabsolvovalo?
 • sídlo firmy Alticor v Adě, Michiganu je vlastním „městem ve městě“? Plocha střech zabírá více než 3,5 milionu čtverečních stop (1 čtvereční stopa = 0,0923 m2).

Alticor: Artristry (jedna z největších spol. s kosmetikou), Nutrilite (největší výrobce potravinových doplňků),SA8 + Amway (jedna z největ. Spol s drogérii), E-spring (od r.1984 největší prodejce vodních filtrů, držitel nejvíce certifikací v oblasti úpravy vody), BODY SERIES, Icook (nádobí do kuchyně), Magna Block (osobní magnety) atd…

V ČR mimo jiné společnost Alticor spolupracuje se společnostmi: Eurotel,Unicef, Kasa.cz,,Eta-elektro, Bonton land, Vltava.cz, atd… (přes 100 000produktů partner.společ)

Vzělání: Setzer international, Pragma, atd… ( speakří: milionáři z celého světa př: Robert Kiyosaky, Sheron lechtej,Dexter Yager, George Busch, Regan, Don Wilson, Randy Haugen, atd…

Přímý prodej v Evropské unii
Celkové tržby sektoru přímého prodeje v Evropské unii dosáhly v roce 1998 12 miliard EUR. Více než 90% těchto prodejů bylo dosaženo v Německu, Francii, Itálii,