5 Super sil v obchodu a jak je získatPředmluva překladatele (můj první překlad v tak velkém měřítku – hledání pouze cca 7 slov ve slovníku):

Ahoj a Dobrý den. Našel jsem zajímavý článek který mi přišel pravdivý, je to o tom jak získat cokoliv chcete tím že si uděláte pořádek v životě.

5 Super sil v obchodu a jak je získat

Ačkoliv superhrdinové naší branže vypadají že jsou větší než život a zdá se že mají schopnosti které nemáme, neznamená to že tyto schopnosti nemůžete rozvinout. Velké ryby v naší branži se nenarodili jako super hrdinové, nebo neměli ty úžasné schopnosti již od narození.

Chci zde sdílet 5 “super sil” které jsem rozeznal v těch super hrdinech naší branže, našeho businessu. Vy můžete rozvinout tyto síly a používat je denně, a můžete začít získávat výhody ihned!

Budete muset čelit překážkám na Vaší cestě za vašimi cíli. Toto je naprosto v pořádku. Všichni superhrdinové toto zažili. Vše to záleží na tom, jak se naučíte k těmto těžkostem a překážkám přistupovat, toto určí zda se stanete těmi super hrdiny..

Zde jsou ty super síly

1. Fanatická víra v Sebe a ve svou Úlohu
Dejte celé své srdce této úloze /cíli a vytvořte si jistotu že budete úspěšní v tom co jste si určili a vytičili.. Pokud se setkáte na vaší cestě s výzvou, nalezněte něco pozitivního na této výzvě, nějaké poučení z této zanedbatelné překážky a využijte to k pohybu kupředu. Pokud potřebujete, přijďte s novým plánem jak překonat těžkost.

Brian Tracy k sobě stále mluví a říká si, “Mám se rád”. Když o sobě přemýšlíte pozitivně a máte se rádi, odráží se to ve všech stránkách vašeho života. Abyste předešli stavu kdy jste příliš kritičtí (což se stane když poprvé začnete s tímto procesem), pamatujte si že na planetě nechodí žádný člověk který je perfektní. A i když se budete namáhat abyste se stali „super hrdinou“, chyby jsou částí života. Super hrdinové ve skutečnosti využívají chyby jako nástroj pro poučení a další růst.

2. Být si naprosto jistý co chci a být organizovaný
Super hrdinové jsou organizovaní. Oni MUSÍ být aby mohli mít správný poměr mezi jejich normálními životy a osobnostmi super hrdinů. Super hrdinové vědí přesně co chtějí a jak to dostanou. Ve zkratce, oni mají PLÁN! Abyste ovládli tuto super sílu musíte si objasnit své cíle a akce které je třeba podniknout abych cílů dosáhl (poznámka překladatele: Nemusíte vědět Jak, stačí vědět Co. Jak se ukáže samo). Víte tedy co chcete a jak se tam dostanete. Své cíle si stále píšete a máte je před sebou a víte přesně kde se nacházíte na té pouti za svým cílem.

Tuto sílu rozvíjíte tím že začnete s málem které máte. Buďte obecní. Nyní není pravý čas abyste zorganizovali svou složku s 10 000 mp3 skladbami podle názvu alba a data vydání. Nejdříve zorganizujte svůj pracovní prostor (pracovní stůl). Odstraňte z okraje stolu ty prázdné plechovky od Red Bullu atd.. Dále organizujte své poznámky. Konečně naplánujte svůj úspěch tím že si stanovíte jasné a přesné cíle. Pokud potřebujete pomoc se stanovením cílů, prosím kontaktujte mě.

3. Stálost, Vytrvalost
Většinu času, rozdíl mezi úspěchem a selháním může být nalezen ve Tvých denní návycích. Jako začínající super hrdina budete čelit obtížným výzvám nebo „darebákům“. Nicméně je důležité abyste zůstali konzistentní a vytrvalý ve svých denních návycích. Pokud jste si dali za cíl že publikujete 5 nových reklam denně, potom to UDĚLEJTE. I ve dnech kdy nechcete. I ve dnech kdy se cítíte na dně. Jako super hrdina si nemůžete dovolit ztrácet čas. Co by se stalo v New Yorku kdyby Spiderman rozhodl že se necítí na to bojovat se zločinem?