„ERTRAG & SICHERHEIT“ INVESTIČNÍ FONDY – TVOŘÍME HODNOTYV současně době, která po ekonomické stránce není zrovna nejpříznivější, se většina z nás zaobírá myšlenkou, jaká bude naše budoucnost a naše finanční situace. Obáváme se o pracovní pozice a také o to, že se nám nebude dařit, že budeme mít problémy s bydlením a celkově s financemi. Taky přemýšlíte co s tím? Jak se naučit hospodařit s penězi a kde a jak zhodnotit vlastní majetek? Myslím si, že je na čase obrátit se na odborníky…

Rakouská společnost ERTRAG & SICHERHEIT byla založena v roce 1985 a sídlí v Grazu, od roku 2007 také působí v České republice. Její specializací je investování do věcných hodnot, jako je financování bydlení, soukromé úvěry investiční fondy nebo také možnosti investovat například do drahých kovů. Společnost ERTRAG UND SICHERHEIT vám nabídne dlouhodobé zhodnocení vašeho majetku prostřednictvím věcných hodnot bez vlivu inflace, které v poslední době útočí na všechny naše úspory. K dispozici vám budou poradci, kteří mají odborné vzdělání a spoustu zkušeností, které se týkají financí.

Investiční fondy jsou velice flexibilními finančními investicemi. Investovat můžete třeba do ušlechtilých kovů, jako je zlato. Společnost ERTRAG & SICHERHEIT vám nabídne různé možnosti jak často investovat. Můžete investovat pouze jednorázově ale také každý měsíc s tím, že si vše přizpůsobíte podle toho, jaké máte příjmy či spotřebu financí. Také můžete spořit pevnou v částku v jiných časových intervalech podle vašich požadavků a přání. Navíc vše toto můžete vzájemně kombinovat.

Společnost ERTRAG UND SICHERHEIT vám zaručí to, že nejste omezeni žádnou dobou platnosti ani jinými lhůtami. Vše, co investujete, je vám kdykoliv k dispozici už u toho důvodu, že fondové společnosti mají povinnost odkoupit vaše podíly za aktuální kurzovní hodnotu.

Zvažte tuto možnost, jak zhodnotit své peníze.